Rege a csodaszarvasról

Iskolánk diákjai egy fantasztikus előadást tekinthettek meg a Palánta Iskola 4. évfolyamos diákjainak előadásában. Móra Ferenc eredetmondájának és a moldvai táncoknak harmonikus kombinációját ámulatba ejtve nézték tanulóink, akik az előadás után más-más szemszögből nyilatkoztak elismerően a látottakról. Volt aki az előadók nagyságát, volt aki tánctudását méltatta. Ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy ellátogattak hozzánk, és ilyen nagyszerű élményben részesítettek minket. Köszönettel tartozunk felkészítő tanáruknak Bodzsár Szelwanak, Czakó Péter és Halmos Attila művész uraknak továbbá Kádár Zalán, Pető Sebestyén, Rácz Balázs, Somlyai Bulcsú tanulóknak hogy az előadást élő zenével kísérték.

A program az Országos Könyvtári Napok keretében Pilisjászfalu Önkormányzata és a Könyvtár közös szervezésében valósulhatott meg.


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.