Országos Könyvtári napok / Rajzpályázat eredményhirdetés

Az Országos Könyvtári napok keretein belül ezen a héten kedden író-olvasó találkozó volt, ismét Vig Balázzsal tölthettek 3. és 4. osztályos tanulóink egy fantasztikus órát. Balázs már többször látogatott el hozzánk, és mindig rendkívül jól érezzük magunkat az Ő társaságában. Szerdán aszfaltrajzoláson vehettek részt tanulóink, valamint az 1. és 4. osztályosoknak könyvtárhasználati órát tartott Kanovszki Renáta. Pénteken délután a Varázslények a magyar népmesékben címmel meghirdetett rajzpályázat eredményhirdetése zajlott iskolánk Dísztermében. Baris-Gulyás Gréta a jelenlévő gyerekek segítségével egy mesét adott elő, utána pedig kihirdettük a pályázat nyerteseit. Sajnos többen nem vettek részt a díjazottak közül, ők a jövő héten az osztályfőnökeiktől vehetik át az emléklapot és az ajándékokat.

Köszönjük szépen a szervezést és a zsűrizést, valamint az ajándékokat a Pilisjászfalu Község Önkormányzatának és a Könyvtári, Információs és Közösségi Helynek. Köszönjük Reni néninek a sok értékes programot!


Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.