Nyílt órák

Közzétéve

2020. március 9., hétfő

1. óra – 8:00-8:45

  • 2. osztály – Angol nyelv (Nemes Éva)
  • 6. osztály – Matematika (Bánki Bálint)
  • 7. osztály – Testnevelés (Fülöp-Mann Viktória)

2. óra – 9:00-9:45.

  • 3. osztály – Magyar nyelv (Pédl Renáta)
  • 7. osztály – Földrajz (Tóth József)

3. óra – 10:00-10:45

  • 4. osztály – Matematika (Pápay Krisztina)
  • 6. osztály – Természetismeret (Tóth József)

4. óra – 11:00-11:45

  • 3. osztály – Matematika (Rétei Krisztina)
  • 4. osztály – Magyar irodalom (fogalmazás) (Kiss Henrietta)
  • 5. osztály – Angol nyelv (Bartos Anikó)
  • 7. osztály – Fizika (Fodor Tamás)
  • 8. osztály – Földrajz (Tóth József)

5. óra – 12:00-12:45

  • 2. osztály – Matematika (Szántóné Nagy Szilvia)
  • 5. osztály – Testnevelés (Fülöp-Mann Viktória)
  • 6. osztály – Informatika (Fodor Tamás)

2020. március 10., kedd

1. óra – 8:00-8:45

  • 1. osztály – Magyar irodalom (olvasás) (Mátyásné Ludányi Andrea)
  • 2. osztály – Matematika (Szántóné Nagy Szilvia)
  • 3. osztály – Matematika (Rétei Krisztina)
  • 4. osztály – Magyar irodalom (olvasás) (Kiss Henrietta)
  • 6. osztály – Testnevelés (Fülöp-Mann Viktória)
  • 7. osztály – Magyar irodalom (Csaba Erika)

2. óra – 9:00-9:45

  • 1. osztály – Magyar nyelv (írás) (Mátyásné Ludányi Andrea)
  • 2. osztály – Sakk-logika (Szántóné Nagy Szilvia)
  • 3. osztály – Környezetismeret (Rétei Krisztina)
  • 4. osztály – Magyar nyelv (Kiss Henrietta)
  • 5. osztály – Magyar irodalom (Csaba Erika)
  • 7. osztály – Történelem (Némedi Csaba)

3. óra – 10:00-10:45

  • 3. osztály – Angol nyelv (Nemes Éva)
  • 6. osztály – Magyar irodalom (Csaba Erika)
  • 7. osztály – Angol nyelv (Bartos Anikó)

4. óra – 11:00-11:45

  • 7. osztály – Matematika (Bánki Bálint)

2020. március 11., szerda

1. óra – 8:00-8:45

  • 1. osztály – Angol nyelv (Nemes Éva)
  • 3. osztály – Magyar irodalom (olvasás) (Pédl Renáta)
  • 4. osztály – Környezetismeret (Pápay Krisztina)
  • 5. osztály – Matematika (Bánki Bálint)
  • 6. osztály – Angol nyelv (Bartos Anikó)

2. óra – 9:00-9:45

  • 4. osztály – Technika (Pápay Krisztina)

3. óra – 10:00-10:45

  • 1. osztály – Magyar irodalom (olvasás) (Mátyásné Ludányi Andrea)
  • 6. osztály – Történelem (Némedi Csaba)

4. óra – 11:00-11:45

  • 3. osztály – Ének-zene (Pédl Renáta)

5. óra – 12:00-12:45

  • 5. osztály – Történelem (Némedi Csaba)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.